www-abiesland-sk.jpgPREČO STROMČEKY OD NÁS?abiesland_3.jpg

EKOLOGICKÁ VOĽBA

Živé vianočné stromčekysú najlepším ekologickým riešením pre prírodu. Urodia sa každých 10 rokov, na plantáži - nie sú vypilované v lese, pričom celý čas produkujú kyslík a sú súčasťou prírody. Ak sú pestované bez chémie,ako tieto naše, tak je to ideálne riešenie. Žive stromčeky krásne voňajú a sú určite ekologickejsim riešením ako umelé stromčeky z ropy. Viac informácii TU.

KVALITA

Pre nás kvalita veľmi dôležitá. Preto každoročne cestujeme za našimi pestovateľmi a na plantáže. Vyberáme si pestovateľov, ktorí sa každoročne zlepšujú a vzdelávajú v oblasti pestovania stromčekov.

STROMČEKY SI ZNAČÍME SAMI NA PLANTÁŽACH

Každoročne v lete, navštevujeme našich pestovateľov a plantáže. Nie je to len návšteva, ale sami si na plantážach aj označíme stromčeky pre našich zákazníkov. Chceme mať istotu, že stromčeky, ktoré Vám budeme v decembri predávať,budú naozaj krásne a zdravé. Ako také značenie stromčekov prebieha, môžete vidieť v krátkom videu TU.

DOSTUPNOSŤ

Vďaka tomu, že máme e-shop, sme dostupní úplne všade. Môžete si stromček objednať z pohodlia domova, a kuriér Vám ho doručí priamo až k Vaším dverám. 

PREHĽADNÁ INTERNETOVÁ STRÁNKA

Naša stránka je prehľadná a tým je pre zákazníka jednoduchá na používanie. 

DOBIERKA

Aj napriek tomu, že sa nám občas stane, že si zákazník stromček objedná, a keď mu ho kuriér privezie, tak sa rozhodne, že ho nechce, sme možnosť dobierky stále nezrušili. Je preto možné, zaplatiť až pri preberaní stromčeka. Samozrejme je stále možnosť platiť prevodom alebo platobnou bránou PayPal.

DORUČENIE VO VYBRANÝ DEŇ

Pri vytváraní objednávky, zadajte do “poznámky” dátum, kedy si prajete aby Vám bol stromček doručený. Doručenie v tento deň Vám nevieme na 100% garantovať, lebo to nezávisí len od nás ale aj od iných faktorov, ale urobíme všetko pre to aby ste ho vo vybraný deň dostali.

PREDAJNÉ MIESTA

Ak si pre svoj vianočný stromček radšej zájdete sami, ste vítaní na ktoromkoľvek predajnom mieste. Každoročne sa snažíme svoje predajné miesta rozširovať. Momentálne pôsobíme na západnom, strednom a aj východnom Slovensku. Presný zoznam našich predajných miest nájdete vždy TU.

PARKOVANIE

Áno, myslíme aj na takú vec ako je parkovanie. S parkovaním býva v dnešnej dobe veľký problém a to nehovoriac o parkovaní v predvianočnom období. Vždy si preto vyberáme predajné miesta s veľkou parkovacou plochou, aby ste mohli prísť, bezproblémovo zaparkovať a zakúpený stromček rýchlo naložiť do svojho auta. 

DOSTUPNOSŤ VO “VAŠOM” ZÁHRADNÍCTVE

Aby sme boli zase o čosi bližšie k Vám, tak sa každoročne dohodneme s niekoľkými záhradníctvami a dodáme im naše stromčeky. Takto si naše stromčeky viete kúpiť aj vo “Vašom” záhradníctve. Presný zoznam záhradníctiev sa dozviete vždy TU.

SOCIÁLNE SIETE

Čo práve robíme, rôzne súťaže, naše novinky, ako vyzerajú naše predajné miesta… Nie len o tomto Vás vždy informujeme prostredníctvom sociálnych sietí. Sledujte náš FACEBOOK a INSTAGRAM.


quck-info
0917 240 117
quck-info
Poslať email
quck-info
Platba:
Paypal, prevod, dobierka
quck-info
quck-info
0917 240 117
quck-info
E-MAIL SENDEN
quck-info
Zahlung:
Paypal, banküberweisung
quck-info
quck-info
0917 240 117
quck-info
Poslať email
quck-info
Platba:
Paypal, prevod, dobírka
quck-info
quck-info
0917 240 117
quck-info
Sent email
quck-info
Platba:
Paypal, bankwire
quck-info