abieslandsk1.jpgabieslandsk.jpgNAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Kedy mi doručíte stromček?

Predpredaj vianočných stromčekov spúštame už v októbri. Objednávky evidujeme a stromčeky začíname expedovať začiatkom decembra. Pri objednaní stromčeka v decembri sa snažíme expedovať stromček čo najskôr. Najneskôr do dvoch dní stromček od nás odchádza k zákazníkovi. 

Chcem aby mi bol tovar doručený v určitý deň, ako to zariadiť?

Pri vytváraní objednávky, zadajte do “poznámky” dátum, kedy si prajete aby Vám bol tovar doručený. Doručenie v tento deň Vám nevieme na garantovať, lebo to nezávisí len od nás, ale urobíme všetko pre to aby ste ho vo vybraný deň dostali. 

Aký je rozdiel medzi kaukazskou jedľou a normandskou jedľou?

Žiadny. V oboch prípadoch ide o Abies nordmanniana.

Kedy spúšťate predaj na predajných miestach? 

Neviem povedať presný dátum, ale každoročne sa snažíme aby 1.12. už bol predaj spustený na všetkých predajných miestach. Zoznam predajných miest nájdete TU.

Dá sa na predajnom mieste kúpiť stojan na stromček?

Na predajných miestach sú možné zakúpiť vianočné stromčeky, stojany na stromčeky od značky KRINNER - s nádobkou na vodu, a zväzky vetvičiek.

Ako sa starať o zakúpený stromček kým sa nevyzdobí?

Stromček je potrebné vybrať zo sieťky, zrezať z kmeňa cca 1 cm, aby lepšie prijímla vodu a ponoriť ho do vody. Treba ho držať v chlade a keď sa stromček bude zdobiť, tak je ideálny stojan na vodu. Určite pozor na podlahové kúrenie a aby nebol v blízkosti radiatóra!

Je živý stromček ekologickejší než umelý? 

Živé vianočné stromčeky sú najlepším ekologickým riešením pre prírodu. Urodia sa každých 10 rokov, na plantáži - nie sú vypilované v lese, pričom celý čas produkujú kyslík a sú súčasťou prírody.... Ak sú pestované bez chémie,ako tieto naše, tak je to ideálne riešenie. Žive stromčeky krásne voňajú a sú určite ekologickejsim riešením ako umelé stromčeky z ropy. Viac informácii TU.


quck-info
0917 240 117
quck-info
Poslať email
quck-info
Platba:
Paypal, prevod, dobierka
quck-info
quck-info
0917 240 117
quck-info
E-MAIL SENDEN
quck-info
Zahlung:
Paypal, banküberweisung
quck-info
quck-info
0917 240 117
quck-info
Poslať email
quck-info
Platba:
Paypal, prevod, dobírka
quck-info
quck-info
0917 240 117
quck-info
Sent email
quck-info
Platba:
Paypal, bankwire
quck-info